Individuální péče a rituály

Krásný den Vám všem. Jmenuji se Klaudia Nawaisehová. Mám dar harmonizovat energie v těle, pracovat s nimi  a schopnost vnímat intuitivní vedení. Věřím, že to, co dělám, zlepšuje životy a dává jiný náhled na svět, naději, odvahu, lepší pocit a mění způsob myšlení. Pomáhám ženám, které se chtějí pohnout z místa, splnit si své sny a jsou ochotné na sobě pracovat.


Metody, se kterými pracuji, pomohly i mě zlepšit kvalitu osobního života. Pokud se Vám nedaří nebo cítíte, že jste v bodě zlomu, nevíte kterou cestou se dát, jste stále ukotveny v minulosti a nemůžete se posunout vpřed, potřebujete v tento moment podporu, či jen cítíte, že je toho na vás moc a že na to teď nechcete být sama

Ráda Vám pomohu

  Rituál zavinování

  Přechodové rituály

Rituál zavinování

Rituál zavinování je tou nejkomplexnější péčí o sebe v rovině psychické, fyzické i emocionální
Rituál zavinování je starý rituál péče o ženu, který téměř vymizel z naší kultury. Zatímco v zemích jižní a střední Ameriky je dodnes používaný a známý především jako "rituál zavírání kostí" , u nás vychází ze silné slovanské tradice pod názvem "rituál zavinování"
Linie rituálu zavinování předávaná z generace na generaci se nyní opět obnovuje a my se vracíme k dávné moudrosti našich předkyň


Jste v svém životě v bodě zlomu kdy jedna etapa končí a druhá začíná? Může jít o změnu práce, poslání, změnu životního stylu, smrt blízkého, rozchod, rozvod, stěhování. Rituál Vám pomůže jemně, vědomě a efektivně přejít z jedné etapy do druhé. Pokud je toto téma i hluboko v minulosti, rituál zavinování vám pomůže zpracovat tyto etapy i zpětně.

Porodila jste dítě? Na čase tolik nezáleží. Ideálně se tento rituál provádí na konci šestinedělí, ale silný a přínosný je vždy

Přišla jste o nenarozené miminko? Rituál pomáhá rozloučit se, uctít a zavinout tělo, všem odpustit a žít dál.


Poporodní zavinování

V porodním období může rituál také pomoci s vyčerpáním, fyzickým uzavřením těla ženy po porodu, kdy jsou pánevní kosti staženy do původní polohy, se zavinováním dělohy a navrácením orgánů na správné místo , s energetickým uzavřením po porodu, se znovunabytím psychické i fyzické stability, po náročném nebo traumatickém porodu, po porodu císařským řezem nebo potratu. Může být také formou obřadního ukončení těhotenství a porodu.

Těhotenství a porod zažijeme pouze párkrát za život (někdo třeba jen jednou), proto si zaslouží naší pozornost. Zrodila se nová žena- matka (nehledě na to kolik dětí již máte) a to je třeba oslavit. Rituál zavinování je jakési SPA pro ženu. Je jí věnována plná pozornost, je opečovaná a může v bezpečném prostoru bez posuzování sdílet svůj příběh, který třeba ještě nikde jinde nevyslovila

Rituál zavinování je nádherným poporodním rituálem, lázněmi pro ženské těloi duši a to si zaslouží každá žena

Jak rituál probíhá


Celý proces trvá 8-10 hodin, tak jak potřebujete. Rituál provádím nejčastěji u ženy doma a to proto, aby pak mohla zůstat ležet, odpočívat a nikam se nemusela přemisťovat. Po zakončení rituálu je potřeba vše nechat doznít a být co nejméně mezi lidmi. I následující den by měla žena odpočívat a neřešit nic zásadního.
Po celou dobu rituálu je potřeba zajistit, aby ženu nikdo nerušil. Pokud nelze zavinovat u ženy doma, je vhodné prostory na zavinování pronajmout (ty si platí žena sama)

Pokud má žena miminko, které kojí, je třeba aby o miminko někdo po celou dobu pečoval a přinášel ho mamince na kojení.

PŘÍPRAVA

Rituál energeticky probíhá už několik dní předem. Část věcí si chystáte a vybíráte sama a tím se věci dávají do pohybu. Jsme v kontaktu a řešíme vše spolu. V den rituálu spolu nachystáme prostor, připravíme si rituální nápoj, stejně tak bylinky a oleje. Jakmile rituál začne, vše už prakticky řeším já a vy si jen užíváte péči, pozornost a ponoření se do sebe..

SDÍLENÍ

V první části rituálu žena mluví o tématu, které chce uzavřít. Já jsem tam s plnou pozorností, držím bezpečný prostor a jsem vám nápomocná v tom abyste udržela svůj záměr a dostala se i tam, kde je to možná i nejvíce bolestné. Můžete vyslovit vše co potřebuje ven. Vše je vítáno a vyslyšeno. Pijeme rituální kakao, které připravujeme společně.

VĚDOMÝ DOTYK

Po opečování vaší mysli, těla i duše se věnuji opečovávání vašeho těla pomocí vonných olejů, bylinných pytlíčků a kompresní koule spolu s rebozo technikou pro komplexní a dokonalé uvolnění.
Jemné ošetření bříška bylinnou koulí a olejem pomůže i orgánům dosednout na své místo  

BYLINNÁ KOUPEL

Po masáži vám připravím očistnou koupel. Bylinky si vyberete sama podle své intuice. Pokud nemáte vanu, je možné použít sprchu, lavor nebo bylinnou napářku.

RITUÁL ZAVINUTÍ

Po koupeli následuje proces zavinutí podle kterého se celý rituál nazývá. Samotné zavinutí je balzámem pro duši, zvědomí hranice vašeho těla a i světa a pomůže vám douzavřít to, co má zůstat v minulosti a otevřít se plně do nového života.
 Rebozo konopné šátky krásně uvolňují, tělo se úplně odevzdává a některé jeho části jakoby chvíli létaly, Zejména u žen po porodu může nastat opravdu velká změna. Kosti se vracejí na své místo, odkud byly vyšoupnuty rozvolňováním v těhotenství. 
UKONČENÍ RITUÁLU

Rozvinutím ze šátků končí rituál ve své hlavní části , vy nadále zůstáváte v klidu, napojená na sebe a necháváte doznít v sobě celý proces. Relaxujete a odpočíváte. Já se postarám o vše potřebné, také o úklid po rituálu.

Co praktického potřebujete vědět

 • Rituál proběhne u vás doma
 • Rituál je celodenním procesem a trvá 8-10 hodin
 • Cena rituálu je 15.000,- kč
 • Cena zahrnuje :
  - celodenní individuální péči a přípravu
  - 30 minut konzultaci při domlouvání rituálu
  - messengerovou podporu v následujících 3 dnech po zavinování
  - pomůcky pro zavinování (kakao, kompresní koule, bylinky, éterické oleje apod.)
 • V ceně není zahrnuto cestovné
 • Všechny důležité informace vám zašlu do emailu abyste se k nim mohla vracet.
 • Obvykle začínáme V 9.00h ráno a končíme odpoledne /večer


Vaše průvodkyně rituálem

                 kdo jsem?

Jmenuji se Klaudia Nawaisehová a jsem především CELOŽIVOTNÍ OPTIMISTKA, žena s otevřeným srdcem, maminka, kosmetička, mentorka, lektorka nejen rekvalifikačních kurzů, ale také žena, která miluje život ve všech jeho podobách.

Jsem průvodkyně žen v ženských kruzích, osobních sezeních, individuálních i skupinových rituálech a především v rituálu zavinování, který mě nesmírně naplňuje.   

Už od svých 28 let se intenzivně věnuji sebevzdělávání, nejen v oborech zdraví a krásy, které školím.  

Absolvovala jsem:
3 letý výcvik Akademie léčitelského umění HADŽI-KI pro práci s léčivými energiemi, práci s elementy a praktickou psychologií životních cyklů
2 letou celoroční školu umění tantra jógy pro ženy Mohendžodáro pod vedením Mudr. Moniky Síčové a Ing. Igora Samotného

Cyklus Moderní Kurandera pod vedením Lucie Chayi Chvojkové
Kurzy vědomého doteku a masáží ve škole Umění milování Jana a Marie Komedových
Kurzy automatické kresby, výkladu karet, numerologie, karmických kódů duše.
Mám za sebou mnoho a mnoho dalších kurzů a seminářů
Jsem certifikovaná facilitátorka a mentorka ženských meditací
Absolvovala jsem roční Výcvik kněžek Staré Evropy pod vedením Lilie Khousnoutdinové


Vyzkoušela jsem spousty různých meditačních technik, účastnila se velkého počtu ženských kruhů, které mě učarovaly svou silou a podporou, které společenství žen dokáže vytvořit.

Cítíte, že vás rituál volá? Napište mi, zavolejte a domluvíme se jak dál.