O mně

Ahoj, všechny Vás srdečně zdravím.

Kdo jsem? Jmenuji se Klaudia Nawaisehová a jsem především CELOŽIVOTNÍ OPTIMISTKA, žena s otevřeným srdcem, maminka, kosmetička, mentorka, lektorka nejen rekvalifikačních kurzů, ale také žena, která miluje život ve všech jeho podobách. 
Kdo mě zná, tak ví, že se nesmírně ráda vzdělávám. To mám už od dětství, kdy jsem večer pod peřinou četla knížky, aby maminka nezjistila, že jsem tak dlouho do noci vzhůru. 
Vystudovala jsem VŠ v Praze, ale cesty osudu mne zavolaly zpátky na Severní Moravu, odkud pocházím. 
S mojí babičkou Mariannou jsem trávila hodně času. Byla bylinkářka, ráda vyšívala zástěrky pro servírky a jiné úžasné věci a ty jsme pak chodily prodávat na poutích a dalších místech. Jako malá holčička jsem s ní chodila sbírat bylinky na různá posvátná místa na Moravě. Už tehdy mě fascinovalo, co všechno dělá. To jsem ještě netušila, kam se můj život ještě bude ubírat. Muselo přijít více životních zkoušek, jako moje dlouhodobá nemoc nebo psychopatický a násilnický partner, a já se vydala (věrná svému znamení berana) na dlouhou a intenzivní cestu sebepoznání.
V roce 2015 jsem se přestěhovala do Prahy a začala život úplně znovu a od začátku. Nyní mám kosmetický a relaxační salon v centru Prahy, vedu  jednodenní a víkendové semináře pro ženy, individuální terapie, školím kosmetičky a dělám spoustu věcí, které mě nesmírně baví a naplňují.

NEMUSÍŠ TO MÍT JAKO JÁ. RÁDA TI SVÉ CENNÉ ZKUŠENOSTI PŘEDÁM A POMŮŽU TI NA TVÉ CESTĚ K ŽENSTVÍ

Už od svých 28 let se intenzivně věnuji sebevzdělávání, nejen v oborech zdraví a krásy, které školím. Pokud Tě to zajímá, více informací najdeš na www.salonklaudia.cz

Absolvovala jsem:
3 letý výcvik Akademie léčitelského umění HADŽI-KI pro práci s léčivými energiemi, práci s elementy a praktickou psychologií životních cyklů
2 letou celoroční školu umění tantra jógy pro ženy Mohendžodáro pod vedením Mudr. Moniky Síčové a Ing. Igora Samotného
Cyklus Moderní Kurandera pod vedením Lucie Chayi Chvojkové
Kurzy vědomého doteku a masáží ve škole Umění milování Jana a Marie Komedových
Kurzy automatické kresby, výkladu karet, numerologie, karmických kódů duše.
Mám za sebou mnoho a mnoho dalších kurzů a seminářů
Jsem certifikovaná facilitátorka a mentorka ženských meditací
Pokračuji ve Výcviku kněžek Staré Evropy pod vedením Lilie Khousnoutdinové

Vyzkoušela jsem spousty různých meditačních technik, účastnila se velkého počtu ženských kruhů, které mě učarovaly svou silou a podporou, které společenství žen dokáže vytvořit.

POJĎ TO S NÁMI ZAŽÍT. MÁŠ TO VŠECHNO VE SVÝCH RUKOU


Přijmi mé pozvání do léčivého kruhu žen, který je otevřený ženám každého věku

Těším se na Tebe

S láskou