O mně

Jmenuji se Klaudia Nawaisehová. Pocházím ze Severní Moravy, kde jsem žila do svých 19 let. Už od dětství jsem cítila silné spojení s Matičkou zemí, ale mnohdy jsem nevěděla, jak si vysvětlit to, co jsem cítila a prožívala skrze mé tělo. V mých 28 letech díky vážným zdravotním problémům začala moje cesta životní změny.
Ponořila jsem se do studia esoteriky, léčitelství, numerologie, výkladu karet, sujok terapie, reflexní diagnostiky, pulsní diagnostiky, homeopatie a dalších technik. Absolvovala jsem školu systému přírodního léčení a vzdělávání pro práci s léčivými energiemi HADŽi-KI.

Při výuce rekvalifikačních kurzů, které jsem vedla v Rožnově pod Radhoštěm, jsem mnohdy využívala těchto svých znalostí a předávala jsem je s láskou svým absolventům.
Potřebovala jsem ale ještě jednu velkou zkušenost v podobě násilného partnera, abych pochopila volání mé duše, přestěhovala se do Prahy a našla v sobě sílu začít úplně znovu od začátku. Znovu jsem se začala vzdělávat, objevovat svou vnitřní podstatu a žít v souladu se svým posláním. Oslovilo mě učení Mohendžodáro, pocházející z dávné indické tradice, jsem certifikovanou lektorkou ženských kruhů, zabývám se studiem tantry.

Cítím se vděčná za všechny dary, které mi v průběhu života přicházely, protože právě díky těmto zkušenostem jsem dnes taková jaká jsem. Na svých seminářích pomáhám ženám navrátit se k sobě ve své síle a přirozenosti.