Numerologie Online

Kurz numerologie

Nově nabízíme online kurz numerologie, využijte naše skripta k odhalení tajů dat narození, své poslání a důležité mezníky ve svém životě či svých blízkých.

Naučte se využít číselné výpočty data narození ve svůj prospěch a sami si vytvořte průvodce životem šitý na míru.

Kurz probíhá zasláním pdf formy skript na email a následnými individuálními konzultacemi. Jedná se o samostudium, tudíž v konzultacích probíráme otázky, které Vám vyvstanou při studiu. 

Co se skrývá pod termínem NUMEROLOGIE

Čísla jsou nositeli určitých vibrací a symbolů. A s těmito vibracemi pracuje i naše současná numerologie. Z data narození a jména je numerologie schopna vyčíst mnohé schopnosti člověka, jeho profesionální možnosti, dále riziko zdravotních potíží a mnoho dalších povahových vlastností a schopností.

Čím lépe si budeme uvědomovat vibrace čísel a číselných kombinací v datu narození a ve všech ostatních základních vibracích, které na člověka působí - tím i lépe budeme moci chápat sami sebe a své blízké. Numerologie (stejně jako astrologie) prostřednictvím data narození, jména a příjmení navždy zapíše do vesmíru Vaši povahu, životní dráhu i osud.

Pomáhá nám vyhnout se překážkám, které se mohou vyskytnout na naší cestě životem. Díky ní můžeme pochopit příčinu věcí, zlepšit své vnitřní "já" a poopravit jednání, které dáváme svému okolí najevo. Může nám být zároveň i vzácným nástrojem k poznání těch, s nimiž se stýkáme nebo které milujeme.

Objevovat sami sebe s pomocí numerologie je fascinující dobrodružství! Kdo to jednou vyzkoušel, už se bez ní neobejde.

Co se v kurzu naučíte?

  • Základní významy čísel
  • Výpočet životního čísla, životní cesty, psychického čísla, číslo měsíce
  • Práci s numerologickou mřížkou, číslenými rovinami
  • Seznámení s osobními roky, trojitými cykly
  • Využití trojúhelníku devítiletých vibračních cyklů

Ceník

Skripta numerologie + individuální konzultace emailem

Obdržíte pdf formu, 94 stran

2000 Kč

Důležité upozornění

Konzultace

Na maily se snažím odpovídat průběžně, pokud ovšem dostanu email v době, kdy jsem vytížená vyhrazuji si právo odpovědět a vyřídit tak Váš dotaz do 2-3 týdnů, eventuálně déle pokud to bude vyžadovat situace. Děkuji za pochopení.

Ztráta materiálů

V případě ztráty materiálů znovu skripta neposkytuji, doporučuji proto jejich zálohu.

Chci si zakoupit kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a online kurz může být už brzy u Vás