JAK NA SYNDROM VYHOŘENÍ

26.02.2023


Syndrom vyhoření se objevuje v dnešní době čím dál častěji. Mnoho lidí v posledních letech mluví o vyhoření a mnoho lidí se vyhoření bojí. Co je ale vlastně syndrom vyhoření? Jak snadno nebo těžko můžete vyhořet a jak tomu můžete předejít? 
Více než 20 let pracuju jako kosmetička, jsem neustále v kontaktu s lidmi a díky tomu jsem se časem potřebovala naučit jak zvládat práci s nimi aby mě to "nesemlelo". Během prvních let to bylo obtížné. Neustálé hledání klientů, stres, později pracovní vypětí, když zase klientů bylo moc.

Časem jsem pochopila, že v životě nejde jen o práci, ale také o můj osobní život, odpočinek, přátele a rodinu. Důležité je naučit se "filtrovat" příběhy, které denně slýchám. Poradím, pomůžu když můžu, ale již dál se tím nezabývám. Ideálně po každé klientce vyvětrám, "pustím vše ven z prostoru, ale i ze sebe". Jak tedy na to. Poradím Vám pár tipů a vy si najděte co pro vás bude nejlepší.

 Během dne se na nás nachytávají všelijaké "nečistoty" při pobytu na místech jako jsou nemocnice, úřady, MHD... vytvářejí se také energetické šňůry k různým lidem a do emočně vypjatých situací (např. hádka, strach o blízké, sledování zpráv).

Díky všem těm přicházejícím informacím, prostředí, ale i našim vlastním myšlenkám a katastrofickým představám jsme vystaveni strachu, hněvu, agresivitě, manipulaci atd. Všechny tyto těžké černé lepkavé energie, šňůry, řetězy, pouta, klece, mříže a spol. nás drží v nízkých vibracích, a tak i v nepříjemných emocí jako je smutek, bolest, úzkost, deprese...

v současné době chystám on line kurz JAK NA SYNDROM VYHOŘENÍ. Pokud Vás toto téma zajímá, napište mi. Můžete si také pustit mou léčivou meditaci na očistu a uzdravení těla

Co tedy s tím hned teď ?

1. Využijte sílu slova

 Úplně stačí potichu anebo i nahlas říci: "Prosím o očistu od všeho, co ke mně nepatří a co už dále neslouží mému nejvyššímu dobru."

Můžete požádat o pomoc konkrétní světelnou bytost např. archanděla Michaela, své průvodce, Boha, Vesmír; prostě s kým nejraději promlouváte nebo to nechat takto nekonkrétní. Nebojte se použít vlastní slova, vypíchnout to, co právě potřebujete propustit, a třeba i požádat o ochranu svých energií

2. Očista vodou

Když se sprchujete, tak můžete požádat vodu, aby vás očistila i energeticky a smyla také nehmotné nečistoty."Vodo vodičko prosím očisti mé tělíčko"

Sílu slov můžete ještě podpořit vizualizací. Zavřete na chvíli oči a představte si, jak společně s vodou do odpadu otékají i chomáčky černé energie, gel, kusy čehosi nebo to, co uvidíte právě vy. Vše se točí ve víru a je stahováno dolů do středu Země. Dále poproste Zemi, aby tuto energii transformovala. 

3. Očista kouřem

O této očistě už jsme mluvili, ale není od věci si to připomenout. Můžete se také očistit kouřem - bílé šalvěje, Palo Santo nebo jiného přírodního vykuřovadla. Prostě kolem sebe od nohou až po hlavu projeďte čmoudícím svazečkem nebo dřívkem. Opět poproste o očistění.

4. Použijte svou představivost

Vizualizace je velmi hravý a rychlý způsob (max. 3-5 minut), jak se očistit a samozřejmě nejen to. Jemně se můžete očistit vodou pod vodopádem, razantně s pomocí Michalova meče nebo vše nechat shořet v plamenech. Najděte si místo, kde nebudete nikým chvilku rušeni, a užijte si to.

a) vodopád

Zavřete oči a představte si, že stojíte vedle vodopádu. Voda je průzračně čistá, třpytivá a má přesně takovou teplotu, která je vám příjemná. Nejdříve pod vodopád můžete strčit ruce, a pak si pod něj stoupněte celý. Nechte vodu dopadat na vaši hlavu, ramena a stékat ji po kůži dolů. Vnímejte, jak s sebou bere i energetickou "špínu" a očišťuje vás od všeho, co už neslouží vašemu nejvyššímu dobru (sliby, smlouvy, implantáty, rozpouští všechny bloky a omezení). Kousek od vás se vytváří vír jako ve vaně a voda odtéká do nitra Země k přeměně.

b) meč archanděla Michaela

Zavřete oči a zavolejte k sobě archanděla Michaela. Poproste ho, aby vás očistil od všech nízkých energií (použijte svá vlastní slova). Představte si jak bere do rukou svůj meč a přetíná jím všechna vlákna, provazy i ocelová lana, kterými vám uniká energie. Mocně jím sekne před vámi, za vámi, nad vaší hlavou i pod vašima nohama.
Nyní můžete poprosit archanděla Rafaela, aby vás zabalil do smaragdově zeleného léčivého světla, které místa po všech těch lanech, řetězech a jiných libůstkách zacelí. Na závěr třikrát poděkujte.

c) očišťující oheň draka

Zavřete oči a zavolejte k sobě svého draka. Poproste ho o očištění a s důvěrou si stoupněte do jeho ohně, který vás nepálí, ale spaluje vše nepotřebné. Občas si představím, že mě oheň rozloží až na atomy a každý důkladně očistí. Takové rozložení až na světlo, ale to úplně nedoporučuju. To je jen pro hodně otrlé. 

5. Meditace

Ponořit se do meditace je další výborná možnost, jen trochu náročnější na čas. Můžete si pustit jednu z mých meditací na Youtube.