Smluvní podmínky

Smluvní podmínky

Vaše rezervace je platná a místo máte garantované až po zaplacení rezervační zálohy nebo uhrazení plného kurzovného. V případě, že zvolíte variantu zálohy, doplatek kurzovného probíhá buď na místě v hotovosti před začátkem akce nebo na účet tak, aby celá platba došla nejpozději 3 dny před začátkem konání akce. Samostatná hodina je splatná 7 dní před zahájením kurzu . Po odeslání přihlášky na stránkách www.mysteriumzenství.cz dostanete (během několika dnů) potvrzující email s pokyny pro úhradu platby.


Semináře se účastníte plně na svou zodpovědnost. Organizátoři nenesou zodpovědnost za fyzické či psychické újmy a materiální škody (např. ztráty hmotných věcí či cenností), ke kterým může v průběhu dojít.


Docházkový seminář probíhá formou workshopu. Do semináře můžete kdykoli vstoupit a doplatit si zbývající lekce. Počet míst je omezen, proto je potřeba lekce zaplatit dopředu abyste měly své místo jisté. Sleva 10 +1 je možná pouze při přihlášení před zahájením bloku a zaplacení rezervační zálohy 1000 kč. Lektorka aktuálně uzpůsobuje výuku dle potřeb absolventek semináře. Za nevychozené lekce neposkytujeme náhradu. Pouze z vážných zdravotních důvodů (doložených lékařskou zprávou) je možné lekce převést do dalšího ročníku.


V případě nutnosti dlouhodobě uzavřít prostory z důvodu veřejného zájmu (karanténa, apod) se
lekce ode dne uzavření prostor začnou uskutečňovat on-line formou. Jiné formy náhrady nebudou poskytovány.

STORNO PODMÍNKY PRO DOCHÁZKOVÉ KURZY:

  • Při zrušení účasti déle než 14 dní před zahájením semináře, účtujeme administrativní poplatek ve výši 500 kč a zbývající částka bude vrácena zpět na Váš účet
  • Při zrušení účasti méně než 14 dní předem účtujeme poplatek ve výši rezervační zálohy
  • V případě že za sebe najdete náhradníka, zaplacené platby přechází s Vaším souhlasem na něj

STORNO PODMÍNKY PRO VÍKENDOVÉ KURZY:

  • Při zrušení účasti déle než 14 dní před zahájením semináře, účtujeme administrativní poplatek ve výši 1000 Kč
  • Při zrušení účasti méně než 14 dní předem účtujeme poplatek ve výši rezervační zálohy
  • V případě že za sebe najdete náhradníka, zaplacené platby přechází s Vaším souhlasem na něj

Veškeré zaslané osobní údaje slouží pro potřeby kontaktu s účastnicemi seminářů. V žádném případě je neposkytujeme třetím stranám.