Pokud jsme ve stresu, objeví se nějaká emoce, zrychlí se některé tělesné funkce: například krevní tlak, zrychlí se srdeční tep, dech, mohou se začít potit dlaně. Jiné tělesné funkce se zpomalí – třeba trávení.

Jeden z principů, který nám umožní prožívat hojnost ve svém životě, je princip odtékání. Vesmír je vytvořen z čisté energie, jejíž přirozeností je pohybovat se a proudit. Přirozeností života je neustálá změna, nepřetržité plynutí.

Každý z nás po něčem touží. Je však mnoho věcí, které se nám ne a ne splnit. Čím to je? Proč se někomu daří a jinému ne? Dnes si ukážeme jak nejlépe programovat blahobyt v životě.

Syndrom vyhoření se objevuje v dnešní době čím dál častěji. Mnoho lidí v posledních letech mluví o vyhoření a mnoho lidí se vyhoření bojí. Co je ale vlastně syndrom vyhoření? Jak snadno nebo těžko můžete vyhořet a jak tomu můžete předejít?
Více než 20 let pracuju jako kosmetička, jsem neustále v kontaktu s lidmi a díky tomu jsem se...

Občas se nám může stát, že ať děláme, co děláme, stále nic nevychází. Když se nad tím zamyslíme, můžeme si říct, je to snad nezvratný osud, co se nám snaží zničit naše štěstí? Podíváme se na své přátele a těm se pro změnu daří vše, na co sáhnout. Říkáte si proč? Proč jim se daří a u nás doma je...

Nervozita, strach, vyčerpání - známe to všichni. Jdeme do neznámého prostředí a trochu se nám klepou kolena. Každý den pracujeme v toxickém kolektivu nebo ve velmi stresovém oboru. Často máme složité rodinné vztahy, které nás vyčerpávají, případně nás zmáhá pobyt v davu. Přitom si všichni toužebně přejeme jediné: být sebejistí, v klidu a v bezpečí...